Apie mus

 • Apie mus
  Parduotuvė Color In Style pristato išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės produktus, kurie buvo sukurti bendradarbiaujant su žymiu Pop menininku Romero Britto. Mūsų asortimentas pilnas įdomių ir kokybiškų produktų, akį traukiančių spalvų ir atspalvių. Tikimės, kad kiekvienas iš jūsų čia atras kažką ypatingo, išskirtinio ir džiuginančio. 


  Apie Heys ir Romero Britto
  Kompanija Heys International Ltd. buvo įsteigta 1986 metais Toronte ir tapo pasauline lydere dėl išskirtinio lagaminų dizaino. Jų vardas siejamas su prabanga, kokybe, mada. Heys International Ltd. lagaminai asocijuojasi su lengvumu, praktiškumu ir išskirtiniu stiliumi.
  Ši kompanija buvo pirmoji pasaulyje, kuri 2012 metais pradėjo bendradarbiauti su žymiais menininkais ir dizaineriais, kurie sukūrė stilingus lagaminus ir aksesuarus. Vienas iš jų, puikiai žinomas pasaulyje Pop menininkas Romero Britto, kurio kūriniai išsiskiria ryškiomis spalvomis, išskirtiniu dizainu. Šis menininkas dirba su žymiausiais prekiniais ženklais tokiais kaip Disney, Dolce and Gabbana, Audi ir t.t. Taip pat yra nutapęs tokias įžymybes kaip Elton John, Karalienė Elžbieta ir kt. 
  Heys International Ltd ir Romero Britto partnerystės rezultatas – aukštos kokybės, akį traukiančio dizaino lagaminai ir aksesuarai, kokių daugiau niekur nerasite.